Technomac » Promienniki podczerwieni

+48 602 137 157 | pn - pt od 10.00 do 18.00 phone icon

Promienniki podczerwieni HEATSCOPE

Promienniki podczerwieni HEATSCOPE mają bardzo szeroki wachlarz zastosowań, ponieważ zostały opracowane do użytkowania w najróżniejszych, okresowo ogrzewanych pomieszczeniach oraz na powierzchniach zewnętrznych. Obszary zastosowania sięgają od zamkniętych pomieszczeń takich jak ogrody zimowe i szklarnie przez klasyczne ogrzewanie balkonów, werand i tarasów, po użytkowanie w pomieszczeniach spa i wellness. Z urządzeń tych można oczywiście korzystać także w ogródkach kawiarnianych, namiotach imprezowych, a także na obszarach zewnętrznych hoteli i lokali gastronomicznych.

Elektryczne promienniki

Cały proces produkcji promienników HEATSCOPE – od stworzenia koncepcji po wykonanie – odbywa się w Niemczech. Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania technologiczne, sprawiają, że ogrzewani za pomocą promienników podczerwieni staje się niezwykle przyjemne i komfortowe. Ponadprzeciętna jakość wykonania i estetyka, przy jednoczesnej funkcjonalności i niezawodności sprawia, że promienniki elektryczne HEATSCOPE spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu klienci otrzymują produkty nie tylko niezrównanej jakości, ale także w wysokim standardzie technicznym.

W naszej ofercie znajdziesz różne modele promienników podczerwieni HEATSCOPE. Dzięki różnorodnym konstrukcjom, zastosowanym technologiom i kolorom promienniki podczerwieni HEATSCOPE można dopasować do dowolnego otoczenia. Poza tym każdy model jest dostępny w różnych rozmiarach i z różnymi mocami maksymalnymi, co umożliwia perfekcyjne spełnienie wszelkich wymagań. Dzięki szerokiej gamie produktów, każdy z naszych klientów znajdzie promiennik w pełni spełniający nawet najwyższe oczekiwania.

Akcesoria do promienników podczerwieni

Same urządzenia to nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz również wszelkie niezbędne akcesoria do promienników, takie jak przedłużenia, stojaki, windy elektryczne. Podczas jednej wizyty w sklepie możesz zatem zamówić dokładnie to czego potrzebujesz, by zapewnić sobie odpowiedni komfort cieplny na najwyższym poziomie. Kupując w naszym sklepie firmowym masz pewność wyboru oryginalnych, kompatybilnych produktów HEATSCOPE.

Z powodu dużej liczby dostępnych wariantów warto skorzystać z kompleksowego doradztwa. Nasi specjaliści chętnie pomogą w dobraniu odpowiedniego urządzenia. Szczegółowe informację otrzymasz składając zapytanie poprzez nasz – formularz kontaktowy. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego – 602-137-157.

Zapisz

Zobacz także deski kompozytowe lub deski elewacyjne kompozytowe

Zobacz również galerie naszych realizacji.