Technomac » Deski tarasowe kompozytowe

+48 602 137 157 | pn - pt od 10.00 do 18.00 phone icon

Deski tarasowe kompozytowe

Taras jest najczęściej przedłużeniem salonu i ulubionym miejscem na wiosenno – letni wypoczynek. To tutaj relaksujemy się z najbliższymi, spotykamy z przyjaciółmi i podejmujemy gości. Idealny taras? Funkcjonalny i łatwy do utrzymania w czystości, elegancki i przyjemny dla oka. Od czego zacząć urządzanie tarasu? Od podłogi, oczywiście! Deski tarasowe z kompozytu stanowią doskonałą bazę każdego projektu – maksymalnie estetyczną oraz charakteryzującą się długą żywotnością i bezproblemowym użytkowaniem.
Deski tarasowe – doskonały wygląd
Jeśli odpoczywać to tylko w przyjemnym dla oka otoczeniu! Ryflowane deski kompozytowe Technomac sprawiają, że każdy taras nabiera eleganckiego wyglądu – z jednej strony dodającemu budynkowi charakteru, a z drugiej sprzyjającemu wyciszeniu i pełnowartościowemu wypoczynkowi. Szeroka paleta naturalnych barw sprawia, że absolutnie każdy znajdzie deskę tarasową w idealnym dla siebie kolorze – rewelacyjnie wpisującą się w otoczenie, pasującą do wykończenia domu i tarasu. Deski tarasowe kompozytowe to produkt doskonale wpisujący się w potrzeby i oczekiwania osób niezależnych, śmiało sięgających po rozwiązania łączące nowoczesną funkcjonalność z imponującą estetyką, doceniających najwyższą jakość produktów i rozwiązań. Taras zaaranżowany za pomocą desek z kompozytu pozwala bez przeszkód ciszyć się wygodą i piękną przestrzenią wokół domu.

Kompozyt na taras – jakość na lata

Deski z drewna kompozytowego WPC to produkt charakteryzujący się ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością, odpornością na duże obciążenia, uszkodzenia mechaniczne i rozmaite czynniki zewnętrzne. Ta nowoczesna deska tarasowa z kompozytu drewna jest wykonana z zastosowanie najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii, w poszanowaniu dla środowiska i jego naturalnych zasobów. Nasze materiały są w 100% wolne od PVC. W porównaniu z innymi rodzajami tarasów z tworzywa sztucznego (PVC,PE), HDPE zapewnia kupującym doskonałe korzyści budowlane, środowiskowe i zdrowotne.
Solidny i trwały kompozyt na taras jest gwarancją długoletniego, satysfakcjonującego użytkowania – zachowuje swój naturalny kolor i wygląd bez względu na intensywność użytkowania, nie blaknie i nie przeciera się. Systemy kompozytowe mogą być z powodzeniem użytkowane zarówno na powierzchniach osłoniętych przed słońcem i deszczem, jak i na tych, które są wyeksponowane na działanie czynników atmosferycznych przez 365 dni w roku.

Najlepsze deski kompozytowe na taras!

Kompozytowe deski tarasowe idealnie wpisują się w każdy projekt tarasu! Optycznie do złudzenia przypominają naturalne drewno, a w praktyce są pozbawionych wszystkich jego wad: nie butwieją, nie pęcznieją, nie próchnieją i nie rozwarstwiają się. Są również odporne na pleśń i grzyby oraz nie przyciągają insektów czy gryzoni. To deski niezwykle przyjemne w użytkowaniu, łatwe do utrzymania w czystości, niewymagające kosztownych zabiegów pielęgnacyjnych i konserwujących – impregnowania, olejowania czy malowania. Ponadto antypoślizgowa powierzchnia zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, a rewelacyjnie wykończona wierzchnia warstwa każdej deski jest miła w dotyku i pod stopami. Technomac oferuje swoje kompozytowe deski tarasowe w konkurencyjnych cenach.
Zobacz także nasze realizacje – deski kompozytowe na taras
Zobacz także jak dobrać ogrzewanie na taras