Technomac » O nas

+48 602 137 157 | pn - pt od 10.00 do 18.00 phone icon

O nas

O nas

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości deski kompozytowe oraz promienniki podczerwieni. W firmie Technomac pragniemy przede wszystkim, aby każdy klient dobrze się czuł w otoczeniu wykonanym z naszych produktów. Dlatego nasz zespół stara się, aby każdy produkt charakteryzował się najwyższą jakością i spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Wizją naszej firmy jest zaspokojenie wyrafinowanych gustów odbiorców – oferujemy Państwu komfort dbając równocześnie o otaczające nas środowisko naturalne. Stąd idea, aby dystrybuować na polskim rynku produkty, które w 100% nadają się do recyklingu, a ich użycie pozwala oszczędzić czas, zapewniając równocześnie wygodę i bezpieczeństwo.

Projektowanie i montaż

Nasza firma nie zajmuje się montażem, posiadamy jednak szereg firm wykonujących dla nas tę usługę. Zawsze chętnie służymy pomocą w przelaniu na papier Państwa pomysłów, a także doradzimy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania na Twój taras. Prosimy o przesłanie nam szkicu sytuacyjnego terenu / miejsca zabudowy, czy opisu Państwa pomysłu, a nasi doświadczeni projektanci bezpłatnie wykonają i prześlą Państwu projekt tarasu wraz z kosztorysem materiałowym a także – na życzenie – zestawieniem szacunkowych kosztów montażu.

Magazynowanie i Logistyka

Nasz główny magazyn znajduje się w Warszawie, a nasze materiały dostarczamy na terenie całego kraju. Czas realizacji zmówienia, w momencie gdy towar jest dostępny na magazynie, wynosi od 2-3 dni roboczych. Współpracujemy z kilkoma firmami spedycyjnymi, które świadczą najwyższą jakość usług.

Kontakt

Przez wzgląd na szeroki wachlarz oferowanych przez nas produktów, nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze satysfakcjonujących Państwa rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio wysyłając zapytanie ofertowe na nasz adres: technomac@technomac.pl  lub dzwoniąc pod numer 602-137-157.

 

„KANDŌ to japońskie słowo oznaczające
jednocześnie uczucie głębokiego zadowolenia
jak i ekscytacji, którego doświadczamy, kiedy
napotykamy na coś o wyjątkowej wartości.”