Technomac » Deski tarasowe kompozytowe » Deska kompozytowa pełna Pióro-Wpust

+48 602 137 157 | pn - pt od 10.00 do 18.00 phone icon

Deska kompozytowa pełna Pióro-Wpust

Innowacyjne rozwiązanie na Twoim balkonie

Deski kompozytowe Pióro Wpust

Deska kompozytowa Pióro Wpust jest idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy nie posiadamy wystarczającej dostępnej wysokości na system tarasowy układany na legarach. Ze względu na swoje funkcjonalne, otwarte komory możemy ułożyć ją bezpośrednio (bez użycia legarów) na równym i stabilnym podłożu. Taki problem występuję nader często, gdyż na wstępnych etapach budowy tarasu nie wiemy jeszcze na jaki materiał finalnie się zdecydujemy.

Dobór odpowiedniego materiału, z którego wykonamy nawierzchnie tarasu czy balkonu jest niezwykle ważny. Musimy zwrócić uwagę na wiele zmiennych: wymiary tarasu, rodzaj aktualnego podłoża, dostępną wysokość od poziom aktualnego podłoża do progu drzwi tarasowych. Przede wszystkim musimy zadbać, by nasz taras prezentował się doskonale zarówno ze strony wizualnej jak i funkcjonalnej.

Deska Pióro Wpust i jej zalety

Deska tarasowa kompozytowa synonimem niezawodności, luksusu oraz piękna. Mieszania drewna i polietylenu, podkreśla naturalny styl połączony z niezwykłą wytrzymałością, nadając urok każdej powierzchni.

Deski kompozytowe odporne na warunki atmosferyczne

Deska kompozytowa Pióro Wpust cechuje odporność na warunki zewnętrzne, przy czym nie wymagają żadnych kosztownych czynności konserwujących jak malowanie, impregnowanie czy olejowanie. Ze względu na standardową grubość deski kompozytowej Pióro Wpust oraz jej otwarte komory możliwe jest ułożenie deski bezpośrednio na równym i odpowiednio wypoziomowanym podłożu (np. wylewka betonowa). Unikalny budowa deski umożliwia odpowiednią wentylacje tarasu oraz swobodny odpływ wody. Montując tarasy kompozytowe mamy pewność, że jest to inwestycja na wiele lat.

Deska kompozytowa Pióro-Wpust

Dzięki swojej konstrukcji deski kompozytowe Pióro-Wpust można układać bezpośrednio na wylewce betonowej. System ten jest stosowany w momencie, gdy na balkonie/tarasie nie posiadamy dostatecznego miejsca na ułożenie deski na legarach. Funkcjonalne, otwarte komory deski umożliwiają jednocześnie swobodny odpływ wody oraz zachowanie właściwej wentylacji.

Model pełny, ryflowany. Możliwość układania desek bezpośrednio (bez użycia legarów) na równym i stabilnym podłożu. Do układania swobodnego lub przy użyciu wkrętów nierdzewnych.

Dane techniczne:

Wymiary: 150x22 mm
Szerokość krycia: 132 mm
Standardowa długość: 450 cm

Zastosowanie:

tarasy, balkony, obrzeża basenów; tymczasowe, elastyczne podłogi na imprezy, targi

Galeria naszych realizacji