Technomac » Deski tarasowe kompozytowe » Deska tarasowa ryflowana Klassik

+48 602 137 157 | pn - pt od 10.00 do 18.00 phone icon

Deska tarasowa ryflowana Klassik

Estetyczne i trwałe rozwiązanie na Twój taras

Deska kompozytowa

Wybór odpowiedniego materiału, z którego wykonamy nasz taras jest bardzo ważny. Proponowanym przez nas rozwiązaniem jest deska kompozytowa Klassik, układana na legarach – gwarancja trwałości, solidności i zadowolenia przez lata. Stanowi doskonałe rozwiązanie na:

  • tarasy
  • balkony
  • pomosty

Deski kompozytowe Klassik stosowane mogą być na balustradach i ogrodzeniach.

System montażu desek kompozytowych

Nowoczesny i innowacyjny system montażu desek kompozytowych Klassik, niepowtarzalny w swej prostocie (niewidoczny system łączenia za pomocą nierdzewnych klipsów), oszczędza czas i pieniądze. Przyjazne dla środowiska deski tarasowe Technomac dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Klasyczna deska kompozytowa

Nasza deska tarasowa kompozytowa Klassik składa się w 60% z włókien drewna, 30% z polietylenu wysokiej gęstości HDPE i w 10% z dodatków najwyższej jakości takich jak:

  • barwnik
  • stabilizatory
  • środki przeciw promieniowaniu UV

Powierzchnia naszych desek tarasowych kompozytowych jest przyjemna w dotyku, nie ma ryzyka powstawania drzazg. Ma to szczególne znaczenia dla najmłodszych użytkowników. Ponadto niewidoczny system montażu za pomocą klipsów zapewnia gładką powierzchnię tarasu bez możliwości zranienia się o wkręty, które standardowo się wykorzystuje przy montażu tarasów.

Deska kompozytowa Klassik

Deska kompozytowa Klassik jest deską komorową. Mocowana za pomocą klipsów ze stali nierdzewnej. Szczelina między deskami - 5 mm.

Dane techniczne:

Wymiary: 146x25 mm
Standardowe długości: 450 cm oraz 580 cm
Wysokość konstrukcji (wraz z legarem): min. 56 mm

Zastosowanie:

Deska idealnie znajdzie zastosowanie na różnych powierzchniach. Można nią wyłożyć tarasy, balkony i werandy, obrzeża basenów i stawów, balustrady, ścieżki ogrodowe, mola i pomosty, przystanie żeglarskie, ogródki gastronomiczne

Galeria naszych realizacji