Technomac » Poduszki grzewcze » Poduszka grzewcza Classic

+48 602 137 157 | pn - pt od 10.00 do 18.00 phone icon

Poduszka grzewcza Classic

Poduszka ogrodowa z funkcją grzania

Classik to idealne rozwiązanie grzewcze mające zastosowanie zarówno jako ogrzewanie tarasowe jak i ogrzewanie ogródków gastronomicznych. Heatme Classik łączy w sobie prostotę poduszki ogrodowej z innowacyjną technologią. Inteligentny czujnik sprawi, że poduszka włączy funkcję grzania jak tylko na niej usiądziesz. Wyłączy się automatycznie jak tylko wstaniesz! Dzięki temu możesz cieszyć się ciepłem o wiele dłużej oraz oszczędzasz energię elektryczną.

Design i funkcjonalność poduszki grzewczej

Poduszki grzewcze z serii Classic są nie tylko praktyczne, ale także stylowe. Ich elegancki design i miła faktura sprawią, że doskonale dopasują się do każdego otoczenia. Czy to na tarasie, w ogrodzie czy na balkonie, nasze poduszki dodadzą uroku i ciepła Twojej przestrzeni.

Dzięki poduszkom grzewczym z serii Classic, możesz cieszyć się ulubionymi aktywnościami na świeżym powietrzu przez dłuższy czas, bez obawy przed zimnem. Odkryj, jak przyjemne może być relaksowanie się na poduszce ogrodowej, otulonym ciepłem naszej serii Classic.

W naszej ofercie znajdują się również poduszki grzewcze z serii Home oraz poduszki grzewcze z serii Smart oraz promienniki podczerwieni. Zobacz jaki rodzaj ogrzewania na taras jest dla Ciebie najlepszy!

 

Poduszka grzewcza Classic

Bezprzewodowa poduszka grzewcza Heatme Classic włącza się tylko wtedy, gdy ktoś na niej usiądzie. Wyłącza się zaraz po tym jak osoba korzystająca z poduszki się podniesie. Po naładowaniu poduszka Classic zapewnia około 3h przyjemnego ciepła przy ciągłym użytkowaniu.

Dane techniczne:

Wymiary: 40 x 40 x 4,5 cm
Waga: ok. 0,8 kg (1,0 kg łącznie z akumulatorem)
Napięcie: 12 V
Moc grzewcza: maks. 15W
Temperatura rdzenia: maks. 40° C
Czas nagrzewania ok. 2,5 h

Akumulator: litowo-jonowy 3 200 mAh
Inteligentny czujnik: automatyczne włączanie i wyłączanie
Poduszka pokryta poliakrylową tkaniną zewnętrzną, odporną na promieniowanie UV, ścieranie i nadającą się do nadruku

Zastosowanie:

ogrzewanie tarasowe, ogrzewanie na taras, ogrzewanie ogródków gastronomicznych, ogrzewanie na piknik, ogrzewanie outdoorowe, ogrzewanie plenerowe, ogrzewanie restauracji

Galeria naszych realizacji