Technomac » Poduszki grzewcze HeatMe » Poduszka grzewcza SMART

+48 602 137 157 | pn - pt od 10.00 do 18.00 phone icon

Poduszka grzewcza SMART

ogrzewanie dla biznesu

Inteligentna poduszka grzewcza z technologią indukcyjną

Innowacyjna, inteligentna poduszka grzewcza, która oszczędza energię i zapewnia przytulne ciepło. Brzmi niewiarygodnie? A jednak! Zintegrowany czujnik nacisku rozpoznaje, kiedy ktoś siedzi na poduszce. Jeśli ktoś wstanie, czujnik automatycznie wyłączy poduszkę po około 10 minutach. Obsługa inteligentnej poduszki grzewczej jest bardzo prosta, można regulować ręcznie za pomocą przycisku na panelu obsługi 3 poziomami mocy, a 3 diody LED wskazują aktywny poziom ogrzewania lub aktualny stan naładowania akumulatora zintegrowanego z poduszką smart. Innowacyjny jest sposób ładowania poduszek Smart, które są ładowane bezprzewodowo za pomocą technologii indukcyjnej. W połączeniu z trwałą, wysoce wydajną baterią litowo-żelazowo-fosforanową (LiFePO),  indukcyjne poduszki grzewcze heatme osiągają imponująco długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Praktyczne akcesoria do inteligentnych poduszek

Akcesoria są równie dobrze przemyślane, jak sama inteligentna poduszka grzewcza, w zależności od tego, ile poduszek grzewczych chcesz używać i ładować w tym samym czasie. Możesz wybierać spośród indukcyjnych wież ładujących w różnych rozmiarach z możliwością ładowania jednocześnie 12, 24 a nawet 36 poduszek. Wieże ładujące są wyposażone w wysokiej jakości technologię indukcyjną, dzięki czemu poduszki grzewcze można wygodnie zbierać, ładować, a następnie odkładać na swoje miejsce.

Ponadto z łatwością można wymienić poszewki na poduszki lub poszczególne elementy inteligentnej poduszki grzewczej, aby cieszyć się nią przez wiele lat.

Różnorodne zastosowanie – ogrzewanie restauracji, ogrzewanie stadionów i ogrzewanie do kościoła

Dzięki inteligentnej technologii ogrzewania, wysokiej jakości wykonania i prostemu użytkowaniu, poduszki grzewcze Heatme są idealnym rozwiązaniem dla różnorodnych zastosowań w przestrzeni publicznej, zapewniając komfort i ciepło.

W restauracjach i ogródkach gastronomicznych, gdzie goście cenią sobie komfortowy pobyt na świeżym powietrzu, inteligentne poduszki grzewcze są niezastąpionym elementem. Świetnie sprawdzą się jako ogrzewanie tarasowe ogródków. Stadiony, loże VIP, mogą zyskać wiele dzięki inteligentnym poduszkom grzewczym Heatme, podnosząc komfort oglądania wydarzeń sportowych, co z kolei wpływa na pozytywne wrażenia i lojalność klientów. Inteligentne poduszki grzewcze Heatme to doskonałe rozwiązanie dla kościołów, zapewniając wiernym komfortową atmosferę podczas długich ceremonii czy nabożeństw.

 

Indukcyjna poduszka grzewcza Smart

Inteligentne poduszki grzewcze heatme łączą nie tylko technologię, ale także prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie!

Poszewki na poduszki są dostępne w 5 nowoczesnych kolorach i są wykonane z miękkiej, trwałej i łatwej w pielęgnacji tkaniny. Materiał nadaje się do prania i zachowuje kolor nawet pod wpływem światła słonecznego.

Dane techniczne:

Wymiary poduszki: 30 x 40 x 4 cm
Waga: 1,3 kg
Napięcie: 3,2 V
Moc grzewcza: maks. 15 W
Sposób ładowania: indukcyjny w stacji ładującej (do ładowania poduszki nie są potrzebne żadne kable)

Poziomy mocy: 3-stopniowy system ogrzewania, sterowany poprzez panel obsługi
Przycisk: WŁĄCZ/WYŁĄCZ

Czas ładowania: ok. 6-8 godzin przy rozładowanym akumulatorze
Czas grzania: min. 4,5 godz. na najwyższym poziomie mocy, min. 12 godz. w trybie ekonomicznym
Czujniki: temperatury (do monitorowania temperatury roboczej) oraz nacisku (do automatycznego wyłączania)

Zastosowanie:

stadiony, ogrzewanie loży, kościoły, ogrzewanie do kościoła, restauracje, ogródki gastronomiczne

Galeria naszych realizacji