+48 602 137 157 | pn - pt od 10.00 do 18.00 phone icon

Deska elewacyjna kompozytowa

Elewacja Twojego domu jest Twoją wizytówką

Nowoczesne elewacje

Deski elewacyjne kompozytowe to produkt łączący siłę i właściwości drewna oraz trwałość polimerów – to optymalny materiał elewacyjny. Nasza komorowa deska elewacyjna przewyższa pod każdym względem dotychczas stosowany siding. Oprócz niewątpliwych zalet estetycznych spełnia także role izolacyjne, zarówno akustyczne jak i termiczne – doskonale wycisza i ociepla budynek czy mieszkanie.

Łatwe w utrzymaniu, zmywalne wodą fasady, dzięki swemu naturalnemu wyglądowi i elegancji znakomicie dopasują się do Państwa stylu i otoczenia. Nasza komorowa deska elewacyjna przewyższa pod każdym względem dotychczas stosowany siding. Oprócz niewątpliwych zalet estetycznych spełnia także role izolacyjne, zarówno akustyczne jak i termiczne – doskonale wycisza i ociepla budynek czy mieszkanie. Szeroka gama kolorów pozwoli w pełni oddać zaplanowany charakter zabudowy oraz zapewni oczekiwany przez Państwa komfort przebywania w niej. Planując wykończenie swego miejsca zamieszkania pamiętaj o możliwościach i korzyściach jakie dają Ci deski elewacyjne Technomac. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.

Zobacz także deski kompozytowe lub promienniki podczerwieni

Zobacz także nasze realizacje

Deska elewacyjna kompozytowa TM02A

Delikatnie ryflowana deska o wyglądzie i strukturze naturalnego drewna. Mocowanie za pomocą niewidocznych klipsów i wkrętów ze stali nierdzewnej. Pozwala na układanie zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Dane techniczne:

Wymiary: 148x16 mm
Szerokość krycia: 142 mm
Standardowa długość: 450 cm

Zastosowanie:

do szerokiego zastosowania zarówno w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, jak i przemysłowym. Idealna na elewacje miejsc odpoczynku – przy balkonach, loggiach, tarasach przyległych do budynków.

Galeria naszych realizacji