Technomac » Jak wytrzymały jest taras z deski kompozytowej?

+48 602 137 157 | pn - pt od 10.00 do 18.00 phone icon
12.06.2024
Udostępnij na Facebooku! Tweetnij!

Jak wytrzymały jest taras z deski kompozytowej?

Jak wytrzymały jest taras z deski kompozytowej?

Deski tarasowe z kompozytu to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących piękno naturalnego drewna oraz trwałość tworzyw sztucznych. Dwustronne deski kompozytowe Technomac oferują dwie powierzchnie do wyboru: jedna strona jest ryflowana, a druga imituje strukturę drewna. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, deski te można łatwo dopasować do otoczenia oraz wykończenia domu i tarasu. Dzięki temu każdy taras nabiera eleganckiego wyglądu, dodaje charakteru budynkowi oraz sprzyja relaksowi i wypoczynkowi.

Deski kompozytowe – długowieczność i odporność na uszkodzenia

Deski z drewna kompozytowego charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością. Są odporne na działanie różnych, skrajnych warunków atmosferycznych oraz na działanie promieniowania ultrafioletowego. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zachowują swój naturalny kolor i wygląd przez wiele lat, nie blakną i nie przecierają się.

Deski kompozytowe – różnorodność aranżacji tarasu

Bogata paleta kolorystyczna oraz różnorodność faktur desek kompozytowych pozwala na tworzenie niepowtarzalnych aranżacji tarasu. Deski te umożliwiają dopasowanie do indywidualnych preferencji i potrzeb, a także realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania tarasów kompozytowych

Tarasy z desek kompozytowych są nie tylko estetyczne i trwałe, ale także bezpieczne w użytkowaniu. Antypoślizgowa powierzchnia desek zapewnia stabilność i pewność chodzenia, a miła w dotyku powierzchnia eliminuje ryzyko zadrapań czy zranień. Dzięki temu można swobodnie spacerować po tarasie boso lub w delikatnym obuwiu, ciesząc się przyjemnością kontaktu z podłożem.

Deski kompozytowe – łatwość utrzymania czystości

Tarasy z desek kompozytowych są łatwe w utrzymaniu czystości. Nie wymagają one regularnego malowania czy impregnacji, a ich konserwacja sprowadza się jedynie do okresowego mycia. Deski kompozytowe są odporne na działanie pleśni, grzybów oraz owadów, co sprawia, że nie tracą swojej estetyki i funkcjonalności przez długi czas.